Замовити дзвінок
Як страхування і телемедицина допомагають пережити сезонні проблеми?
Новини
Новини
09.10.2020
96
(5,0)

В осінній період слід особливо уважно прислухатися до свого здоров'я. Скорочення світлового дня і різкі перепади температур можуть негативно позначатися на організмі людини, приводячи до серйозних проблем.  Один з сервісів дистанційних медичних консультацій розповів про найпоширеніші зверненнях пацієнтів восени, зазначивши, що до 60% кейсів кваліфіковані лікарі сервісу успішно закривають віддалено.

Серед основних сезонних проблем осені можна виділити наступні:

  1. Загострення хронічних захворювань. Кваліфіковані вузькопрофільні фахівці допомагають розшифрувати результати аналізів і обстежень, зроблених в рамках планових процедур, а також надають рекомендації щодо подальших дій.  
  2. Простудні захворювання, ГРВІ, проблеми шлунково-кишкового тракту. Терапевти і сімейні лікарі проводять дистанційну консультацію, збирають анамнез і надають пацієнтові висновок з рекомендаціями щодо лікування. 
  3. Осіння хандра, неврози. Практикуючий психолог надає віддалену підтримку пацієнту, допомагаючи розібратися з такими проблемами як: тривожні стани, апатія, безсоння та ін.

Якщо в ході консультації лікар визначає, що зробити висновок щодо стану здоров'я неможливо без особистого огляду або додаткових обстежень, пацієнт відразу буде проінформований про це.

Страховий поліс ДМС + телемедицина

Варто відзначити, що багато страхових компаній України вже пропонують телемедицину разом зі своїми страховими продуктами. І ця опція користується популярністю у наших клієнтів, особливо в період пандемії.

Телефонуйте, щоб отримати безкоштовну кваліфіковану консультацію і дізнатися докладніше про особливості корпоративного страхування персоналу.

Будь ласка, оцініть цю статтю
Новини
25.11.2020

МТСБУ розповіло про цифрові трансформації сфери ОСАГО в Україні

Читати далі...
Новини
19.11.2020

Прогноз зростання глобальних премій страхового ринку в 2020-2021 роках.

Читати далі...
Новини
11.11.2020

Страхові компанії України сплатили податку на прибуток більше на 21,3%

Читати далі...
Перейти до всіх новин
Хочете отримувати новини в сфері страхування?

Підпишіться на розсилку новин TBT-Страховий брокер