Замовити дзвінок
Транспортне страхування
КАСКО Автоцивілка (ОСЦПВ) ДСЦПВ Страхування від нещасних випадків на транспорті

Транспортне страхування

За статистикою в Україні щороку відбувається понад 100 000 ДТП. Основні причини аварій - порушення правил безпеки, недотримання дистанції і перевищення швидкості.


 

Тому страхування автомобіля або автопарку компанії є не тільки необхідністю, але і фінансовим захистом від непередбачених ризиків.

 

Страховка авто: особливості полісів

 

КАСКО (Комплексне Автомобільне Страхування, Крім Відповідальності) створене, щоб покрити матеріальні витрати на відновлення власного автомобіля Страхувальника.

 

Програма КАСКО включає потенційні ризики для вашого транспортного засобу (ТЗ), гарантуючи надійний страховий захист.

 

ОСАГО (обов'язкове страхування відповідальності власників транспортних засобів) до винуватця ДТП і покриває фінансові витрати на ремонт автомобіля потерпілого. Також компенсує вартість лікування осіб, які постраждали під час ДТП.

 

Додатковим захистом може стати поліс ДСАГО (добровільне страхування автоцивільної відповідальності), вартість і умови якого регулюються страховими компаніями. Водій самостійно визначає максимальну суму для компенсації, а виплата відбувається в разі, якщо виплати по ОСАГО недостатньо, щоб покрити збиток від аварії.

 

Таким чином, ОСАГО і ДСАГО закривають питання по відшкодуванню страховиком збитку, заподіяного потерпілим особам та їх транспорту.

КАСКО Автоцивілка (ОСЦПВ) ДСЦПВ Страхування від нещасних випадків на транспорті
Є питання

Ми з радістю відповімо на них і допоможемо вам вибрати правильний продукт

Отримати консультацію