Замовити дзвінок
Корпоративне медичне страхування: переваги, наповнення, найважливіші орієнтири вибору
Статті
Статті
12.08.2020
176
(5,0)

Одні готові просто виконувати закони та обіцяють “білу” зарплату, оплачувану відпустку та лікарняний лист. Інші додають до соцзабезпечення працівника реальні додаткові бонуси - проведення корпоративних свят, можливість навчання за рахунок роботодавця, абонемент до фітнес-залу, компенсацію проїзду або мобільного зв'язку, медичне страхування.

На сьогодні, за даними опитувань, 72% українців вважають наявність соцпакета важливим плюсом при працевлаштуванні, а до бажаного його наповнення, насамперед, включають добровільне медичне страхування (ДМС), а вже потім оплату харчування, проїзду, мобільного зв'язку тощо.

Така важлива роль надається ДМС у соціальному пакеті працівника через кризу української системи охорони здоров'я. Адже ринок добровільного медичного страхування сьогодні вже пропонує оптимальний спосіб забезпечення громадян України якісними медичними послугами. І зростання популярності ДМС із року в рік є цьому підтвердженням.

ДМС для працівника: хто виграє більше

Корпоративна медична страховка, по суті, відновлює ефективну систему охорони здоров'я, тільки у сучасній альтернативній формі. При укладанні договору корпоративного медичного страхування, який передбачає оформлення полісів ДМС для працівників за рахунок роботодавця, виграють обидві сторони.

Роботодавець отримує:

 • підвищену лояльність працівника до компанії та можливості залучати більш кваліфіковані та затребувані на ринку кадри;
 • можливість контролювати ситуації, пов'язані з непрацездатністю працівників;
 • уникати виділення непередбаченої матеріальної допомоги у випадку раптової тяжкої хвороби працівника (витрати на діагностику та лікування працівника можуть покриватися за допомогою ДМС);
 • імідж соціальної відповідальної компанії, яка успішна, фінансово стійка та дбає про працівників.

 

Працівник отримує:

 • реальну можливість убезпечити себе та свою сім'ю від непередбачених фінансових витрат у разі хвороби;
 • гарантію отримання медичної допомоги більш високої якості: страхова компанія вибирає медичні установи, що надають послуги в рамках ДМС для корпоративних клієнтів, постійно контролює і аналізує рівень їх послуг;
 • підвищення якості життя завдяки простоті і зручності вирішення всіх питань, пов'язаних зі здоров'ям.

 

З чого складаються програми ДМС

Замовник особисто визначає наповнення програми, бере участь у формуванні необхідних опцій, видів та обсягів послуг та вибирає категорії медичних установ, що впливає на вартість страхового поліса. Программа ДМС включає стандартні (базові) опції (швидка, стаціонарна та амбулаторна медична допомога), додаткові опції, серед яких стоматологічна допомога та профілактично-оздоровчі програми (вітамінізація, вакцинація, імунізація, онкопрофогляд, скринінг, профілактичний масаж, басейн, фітнес-зал, офісна аптечка), та бонусні опції, які можуть включати нетрадиційні методи лікування, супроводження вагітності та пологів, корпоративний ліміт на виключення.

Зміст і вартість страхових програм ДМС залежать від:

 • кількості застрахованих співробітників в рамках корпоративної програми ДМС (як правило, рахується за принципом “оптових” знижок);
 • специфіки роботи застрахованого персоналу і регіону, де розташована компанія;
 • наповнення програми різними опціями;
 • лімітів відповідальності страховика;
 • матеріально-технічного рівня клінік і медичних установ (державні, відомчі, комерційні, спеціалізовані), в яких будуть лікуватися застраховані співробітники;
 • наявності додаткових послуг (покриття профілактичних заходів, вакцинація, вітамінізація, доставка медикаментів додому тощо).

 

Як обрати страховика

При виборі страховика для обслуговування по ДМС співробітників компанії варто звертати увагу на досвід роботи як на ринку, так і у сфері медичного страхування зокрема. Дуже важливо, чи контролює компанія лікарів-координаторів, які отримують звернення і першими контактують з застрахованими. В «ТВТ – страховий брокер» протягом дії страхового договору за компанією закріплюється персональний фахівець із супроводу, який:

 • виконує комплексний адміністративний медичний і фінансовий супровід;
 • надає допомогу у вирішенні спірних питань;
 • проводить аналіз поточних виплат за договором.

 

Відділ супроводу ТВТ-Страховий Брокер забезпечує надання своєчасної медичної допомоги застрахованим по всій території України. Застраховані в «ТВТ – страховий брокер» можуть в режимі 24/7 звернутися з власною проблемою зі здоров'ям, отримати фахову консультацію та організацію медичної послуги в найкоротші терміни.

Загалом сучасний потенціал вітчизняного страхового ринку дозволяє задовольнити побажання практично кожної компанії, яка прийняла рішення застрахувати своїх співробітників по корпоративній програмі ДМС. Адже для страховиків ДМС корпоративних клієнтів - один з найбільш перспективних сьогодні видів медичного страхування, який корисний і підприємству, і його працівникам.

Будь ласка, оцініть цю статтю
Новини
21.10.2020

Глобальні премії з ризикового страхування в 2021 році виростуть на 3,8%

Читати далі...
Новини
09.10.2020

Як страхування і телемедицина допомагають пережити сезонні проблеми?

Читати далі...
Новини
29.09.2020

Страховий ринок України увійшов в ТОП-10 найбільш динамічних ринків світу в 2019 році.

Читати далі...
Перейти до всіх новин
Хочете отримувати новини в сфері страхування?

Підпишіться на розсилку новин TBT-Страховий брокер