Замовити дзвінок
Страхування замість перевірок
Статті
Статті
04.10.2022
90
(0,0)
Комітет ВРУ з питань податкової та фінансової політики схвалив до другого читання законопроєкт про заміну перевірок з пожежної безпеки страхуванням (№3361). Законопроєктом пропонується надати можливість бізнесу укласти договір страхування. У такому разі на час дії договору пожежники не перевірятимуть компанію.
 
Механізм дуже простий:
1)проводиш аудит пожежної безпеки;
2) отримуєш з цим аудитом страхування;
3) повідомляєш ДСНС про наявність страхування
 
І на період дії договору про страхування звільняєшься від планових пожежних перевірок.У разі припинення договору страхування компанія має невідкладно про це повідомити ДСНС.
 
Мінімальний розмір страхової суми за договором страхування відповідальності визначається з урахуванням акта оцінки території та/або об’єкта нерухомості на відповідність вимогам техногенної та пожежної безпеки (аудиту техногенної та пожежної безпеки) та складає для суб’єктів господарювання, інших юридичних осіб: 
  •  із середнім ступенем ризику – не менше ніж 3000 мінімальних заробітних плат, виходячи з розміру мінімальної заробітної плати, що діє на день укладання договору страхування відповідальності; 
  • із незначним ступенем ризику – не менше ніж 2000 мінімальних заробітних плат, виходячи з розміру мінімальної заробітної плати, що діє на день укладання договору страхування відповідальності.
Сума всіх страхових відшкодувань за договором страхування відповідальності не може перевищувати відповідну страхову суму, визначену таким договором.
Джерело інформацій –«Судово-юридична газета». Слід зауважити, що закон наразі лише на розгдяді, отже чекаємо на його затвердження, яке суттєво спростить діяльність ряда підприємств. 
Будь ласка, оцініть цю статтю
Новини
29.11.2022

Що робити, якщо Вам терміново необхідна медична допомога, а зв`язок відсутній

Читати далі...
Новини
22.11.2022

Як опанувати страх повітряних тривог

Читати далі...
Новини
18.11.2022

Як уникнути отруєнь під час відімкнення електрики

Читати далі...
Перейти до всіх новин
Хочете отримувати новини в сфері страхування?

Підпишіться на розсилку новин TBT-Страховий брокер