Замовити дзвінок
Страхові компанії України сплатили податку на прибуток більше на 21,3%
Новини
Новини
11.11.2020
59
(0,0)

Страхові компанії України в січні-вересні 2020 року сплатили до державного та місцевих бюджетів податок на прибуток в розмірі 1,245 млрд грн, що на 218,7 млн ​​грн (на 21,3%) більше, ніж за аналогічний період 2019 року, і на 24 , 2% більше, ніж за 9 місяців 2018 року, повідомив віце-президент Ліги страхових організацій України Олександр Залєтов.

Незважаючи на погіршення ділової активності в економіці і стагнацію ряду видів страхування, викликаних пандемією COVID-19, а також на зниження прибутковості інвестицій в депозити і ОВДП, сукупні обсяги податкових відрахувань страховиків до державного та місцевих бюджетів продовжують нарощуватися.

Страховики практично вже пристосувалися до роботи в умовах "м'якого" карантину. Однак погіршення економічної ситуації і потенційно можливий локдаун зажадають від страхових компаній перегляду бізнес-стратегій.

Більш стійкими під час кризи виявляться страховики з прозорою структурою власності, реальними активами, диверсифікованим портфелем за видами страхових продуктів і по клієнтах, а також ті, хто буде підтримувати укладання та виконання договорів страхування і перестрахування в умовах дистанційної роботи.

Source: https://forinsurer.com/
Будь ласка, оцініть цю статтю
Новини
22.12.2020

Технологічні тренди в андеррайтингу та відшкодування збитків, що змінили страхову галузь

Читати далі...
Новини
16.12.2020

Нові тренди, які змінять традиційні моделі ведення страхового бізнесу

Читати далі...
Новини
09.12.2020

Об'єднання страховиків трьох асоціацій

Читати далі...
Перейти до всіх новин
Хочете отримувати новини в сфері страхування?

Підпишіться на розсилку новин TBT-Страховий брокер