Замовити дзвінок
Технологічні тренди в андеррайтингу та відшкодування збитків, що змінили страхову галузь
Новини
Новини
22.12.2020
73
(0,0)

Страховики, які прагнуть до своєї конкурентоспроможності, повинні дотримуватися однієї або декількох технологічних тенденцій.

1. Штучний інтелект (ШІ)
Штучний інтелект дозволяє страховикам покращувати цикли відшкодування збитків, змінюючи весь процес. Це також спрощує для них швидкий доступ до передачі даних, виключаючи людський фактор.


2. Персоналізація і дані.

Страховики тепер ставлять клієнта на перше місце, збираючи і активуючи потрібні дані з Інтернету речей (IoT), які підключені до автомобілів, трекерам активності і всьому, що може використовувати клієнт, включаючи зубні щітки. Крім того, вони пропонують краще зрозуміти клієнта, його потреби, а потім запропонувати індивідуальний рада, охоплення і індивідуальні тарифи страхування для кожного.


3. Блокчейн-технології
Технологія блокчейн забезпечує управління даними для декількох інтерфейсів і зацікавлених сторін без втручання, втрати, але зі збереженням цілісності - такі функції, як управління ідентифікацією (KYC, AML) і процеси андеррайтингу, управління ризиками страхового шахрайства, доступність надійних даних при менших витратах.


4. Чат-боти

За оцінками, до 2025 року страхова галузь на 95% буде залежати від технологій, на яких працюють чат-боти. Використання чат-ботів зі штучним інтелектом і машинним навчанням робить взаємодію з клієнтами зручним для економії часу і грошей страховика.

Будь ласка, оцініть цю статтю
Новини
24.02.2021

Український ринок ОСАГО в 2020 році виріс на 20,6% до 6 млрд. Грн

Читати далі...
Новини
17.02.2021

Зміна Начальника управління з нагляду за страховим ринком України

Читати далі...
Новини
08.02.2021

Глобальні тарифи на страхування в світі в 4-му кварталі 2020 року зросли на 22%

Читати далі...
Перейти до всіх новин
Хочете отримувати новини в сфері страхування?

Підпишіться на розсилку новин TBT-Страховий брокер