Замовити дзвінок
Тисячі компаній хочуть зобов'язати платити за шкоду навколишньому середовищу
Новини
Новини
13.09.2021
63
(3,0)

Кабмін пропонує ввести обов'язкове екологічне страхування для 14 тисяч компаній з високою групою ризику екологічних порушень - якщо Верховна Рада прийме закон, ці компанії будуть виплачувати страхування за завдані збитки.

Про це йдеться в документах до засідання 8 вересня на сайті уряду.

Проектом пропонують ввести обов'язкове страхування цивільної відповідальності за шкоду, заподіяну внаслідок порушення законодавства про охорону навколишнього середовища. Виплати будуть здійснюватися в разі нанесення збитків державі, а також майну, здоров'ю або життю третіх осіб.

Договори страхування підлягатимуть обов'язковій реєстрації в Єдиному держреєстрі договір екологічного страхування. В обов'язковому порядку страхування стосуватиметься тільки 14 тисяч підприємств високого ступеня ризику, інші можуть укладати такі договори добровільно.

Крім того, буде створено Бюро екологічного страхування - некомерційна організація страховиків, яка буде утримуватися за їх рахунок.

Відзначається, що в минулому році  було стягнуто з порушників тільки 4% від загальної суми нарахованої в  "Держекоінспекцію збитків для навколишнього середовища". 

Будь ласка, оцініть цю статтю
Новини
06.10.2021

Новий законопроект «Про ОСАГО»

Читати далі...
Новини
20.09.2021

HR-breakfast: Employee insurance

Читати далі...
Новини
13.09.2021

Тисячі компаній хочуть зобов'язати платити за шкоду навколишньому середовищу

Читати далі...
Перейти до всіх новин
Хочете отримувати новини в сфері страхування?

Підпишіться на розсилку новин TBT-Страховий брокер