Замовити дзвінок
Страхування стане альтернативою фінансового забезпечення туроператорів
Новини
Новини
10.05.2021
50
(5,0)

Верховна Рада України прийняла за основу проект Закону «Про внесення змін до Закону України «Про туризм» та деяких інших законодавчих актів щодо основних принципів розвитку туризму» №4162 від 29.09.2020 р. 

Основною метою законопроекту є створення правової основи для сталого розвитку туризму, створення дієвої системи взаємодії всіх учасників туристичної діяльності шляхом впровадження державної електронної інформаційної системи, що містить відомості про всіх суб'єктів туристичної діяльності та інші відомості щодо організації туристичної діяльності, створення дієвого механізму стратегічного планування, державного нагляду (контролю) у сфері туризму, статистичної звітності, захисту прав і законних інтересів туристів.

Поряд з цим, законопроект концептуально змінює умови інструменту фінансового забезпечення туроператора, який як показує практика, недієвий і не виконує своєї основної функції по захисту прав і законних інтересів туристів, вводячи такий вид фінансового забезпечення, як страхування.

Законопроект також розроблений з метою забезпечення виконання рекомендацій Всесвітньої туристичної організації UNWTO та імплементації положень Директиви та Регламентів ЄС в цій сфері, в тому числі в рамках виконання Угоди між Україною, з одного боку, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії та їх державами- членами, з іншого боку.

Законопроектом пропонується внести зміни до Закону України «Про туризм», виклавши його в новій редакції. Крім того, прикінцевими та перехідними положеннями проекту передбачається внести зміни в ряд законів, зокрема: «Про страхування», «Про ліцензування видів господарської діяльності», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про захист прав споживачів», «Про місцеве самоврядування в Україні »,« Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».

Будь ласка, оцініть цю статтю
Новини
13.06.2021

Продовжується тенденція зменшення кількості учасників страхового і фінансового ринку України

Читати далі...
Новини
06.06.2021

Лікарняні в Україні

Читати далі...
Новини
01.06.2021

Ринок ОСАГО в Україні в 1 кварталі 2021 року зріс на 13% до 1,5 млрд грн.

Читати далі...
Перейти до всіх новин
Хочете отримувати новини в сфері страхування?

Підпишіться на розсилку новин TBT-Страховий брокер