Замовити дзвінок
Всесвітній день біженців
Новини
Новини
20.06.2022
62
(0,0)

Сьогодні, 20 червня кожного року відзначається важлива подія – Всесвітній день біженців. Цю дату започаткувала Організація Об’єднаних Націй 4 грудня 2000 року. Подію поєднали з Міжнародним днем африканських біженців, який святкувався в цей же день ще з 1969 року.

На жаль наразі багато українців знаходяться за кордоном через загарбницьке вторгнення рф в Україну. «Війна в Україні спричинила хвилю співчуття, підтримки та фінансування, — зазначає помічниця Верховного комісара УВКБ ООН із питань захисту Джилліан Тріггс. — Сподіваємося, що цю динаміку вдасться зберегти. Щоб усі, а не окремі біженці, мали доступ до захисту та здобули підтримку. Кожен має право шукати безпеки, незалежно від того, хто він і звідки». І ми розуміємо, що де б ми не були, ми також маємо додатково подбати про свій захист та захист своїх працівників, навіть якщо вони знаходяться за кордоном.

Оптимальним рішенням, навіть якщо частина ваших працівників знаходиться за кордоном є ДМС – добровільне медичне страхування життя. Адже наразі нами реалізовані програми медичного страхування, які успішно працюють не тільки в Україні, а й  за її межами. Звертайтеся до нас і ми радо Вас проконсультуємо та розробимо оптимальну пропозицію  саме для Вас.

Будь ласка, оцініть цю статтю
Новини
16.08.2022

Трьом страховикам тимчасово зупинено ліцензії

Читати далі...
Новини
10.08.2022

НБУ застосував до трьох страховиків заходи впливу у вигляді штрафів

Читати далі...
Новини
08.08.2022

Закон про обов'язкове страхування журналістів у зоні бойових дій набув чинності

Читати далі...
Перейти до всіх новин
Хочете отримувати новини в сфері страхування?

Підпишіться на розсилку новин TBT-Страховий брокер