Замовити дзвінок
Закон про обов'язкове страхування журналістів у зоні бойових дій набув чинності
Новини
Новини
08.08.2022
75
(0,0)

Закон України про надання додаткових гарантій захисту журналістам, які працюють у районах ведення воєнних (бойових) дій, зокрема, що передбачає обов'язкове їх страхування за рахунок роботодавця у разі заподіяння шкоди їхньому життю та здоров'ю у зв'язку з виконанням професійних обов'язків, 3 серпня набув чинності.

Згідно із законом також передбачено, що засоби масової інформації зобов'язані забезпечувати журналістів та інших працівників, які працюватимуть у районах ведення воєнних (бойових) дій та/або на тимчасово окупованих територіях України, засобами, призначеними для захисту від ураження вогнепальною зброєю, осколковими ураженнями, а також видавати медичні аптечки.

Також у документі йдеться про обумовлену суму одноразової грошової допомоги медійникам у разі поранення. Така допомога буде складати 50 прожиткових мінімумів замість «до 50-ти», як було зафіксовано в законодавстві раніше. 

На кінець червня 2022 року управління зв’язків із громадськістю української армії видало 10088 дозволів  на роботу журналістів у зоні бойових дій, в тому числі акредитувало понад шість тисяч іноземних журналістів. На відміну від них, українські медіа здебільшого не забезпечують страхуванням своїх працівників, які їдуть на фронт висвітлювати війну.

Будь ласка, оцініть цю статтю
Новини
30.09.2022

В Україні запрацював «Єдиний портал вакансій»

Читати далі...
Новини
21.09.2022

День HR-менеджера

Читати далі...
Новини
17.09.2022

День страховика

Читати далі...
Перейти до всіх новин
Хочете отримувати новини в сфері страхування?

Підпишіться на розсилку новин TBT-Страховий брокер