Замовити дзвінок
Глобальні премії з ризикового страхування в 2021 році виростуть на 3,8%
Новини
Новини
21.10.2020
59
(5,0)

 

Після помірного зниження зростання світових премій з ризикового страхування в цьому році через триваючу пандемію, Swiss Re Institute очікує, що в 2021 році глобальні страхові премії зі страхування майна та нещасних випадків (P&C) зростуть на 3,8%.

Нещодавній аналіз, проведений головним економістом групи Swiss Re Джеромом Хегели, вивчає потенціал росту ринку страхування, крім страхування життя, і більш сприятливу загальну тарифну середу в 2021 році, при цьому очікується, що позитивна динаміка в області комерційних напрямків збережеться. За словами Хегелі, зниження страхових премій в 2020 році матиме такі ж масштаби, як і в 2008 році після світової фінансової кризи. І в той же час очікуване скорочення економіки в цьому році через пандемію складе 4%, що набагато більше, ніж скорочення на 1,8%, що спостерігалося в 2008-2009 роках.

“З цієї точки зору, якщо дивитися в майбутнє на зростання глобальних страхових премій, страхові ринки, швидше за все, відновляться швидше і важче, ніж те, що в даний час можуть припускати глобальні економічні показники. Таке відновлення має стимулювати загальне зростання ринків страхування в 2021 році, навіть якщо цей сегмент нерівномірно переносить пандемію”

У поточній ситуації є свої плюси і мінуси, оскільки, хоча на зростанні премій негативно вплине скорочення видів страхування, пов'язаних з діловою активністю, ціни на комерційне страхування продовжують зростати, що, за словами Хегелі, є попутним вітром для зростання премій в поточному році. «В цілому ми очікуємо помірного зниження зростання глобальних премій, не пов'язаних зі страхуванням життя, у зв'язку з кризою COVID-19, а потім сильного відновлення на 3,8% в реальному вираженні в 2021 році», - продовжує він.

Як зазначив Хегелі, низькі процентні ставки вже ставили під загрозу прибутковість страхового сектора до введення COVID-19, і подальше зниження ставок, покликане допомогти відновленню економіки, безсумнівно, погіршить ситуацію. У комерційному страхуванні деякі гравці різко підняли тарифи на сектори, які постраждали від збитків, щоб пом'якшити інфляцію, що прискорюється, в той час як інші повністю покинули напрямки страхового бізнесу або географічні регіони, що, в свою чергу, призвело до підвищення тарифів у міру зниження рівнів ємності. Після підвищення ставок на багатьох ринках, і особливо в сегментах, постраждалих від збитків, Swiss Re очікує подальшого підвищення тарифів у всіх напрямках бізнесу на основі ринкових тенденцій. В цілому, аналіз показує, що ринок ризикового страхування буде і далі зростати, в першу чергу за рахунок зростання ризиків у всьому світі, особливо нових ризиків, що виникають разом з швидким зростанням в Азії.

Source: https://forinsurer.com/news/20/10/19/38592
Будь ласка, оцініть цю статтю
Новини
25.11.2020

МТСБУ розповіло про цифрові трансформації сфери ОСАГО в Україні

Читати далі...
Новини
19.11.2020

Прогноз зростання глобальних премій страхового ринку в 2020-2021 роках.

Читати далі...
Новини
11.11.2020

Страхові компанії України сплатили податку на прибуток більше на 21,3%

Читати далі...
Перейти до всіх новин
Хочете отримувати новини в сфері страхування?

Підпишіться на розсилку новин TBT-Страховий брокер